W rejonie skrzyżowania z ul. Sanocką prace przeniosą się na drugą stronę ul. Pokrzywno, na której zostanie utrzymany ruch wahadłowy. Niemożliwy będzie wlot z ul. Pokrzywno w ul. Sanocką, która od czwartku będzie ulicą bez przejazdu.  Dojazd do niej zapewni objazd poprowadzony ulicami Torową  i Krzywoustego. Lokalizacja przystanków autobusowych zlokalizowanych na ul. Pokrzywno w rejonie skrzyżowania z ul. Sanocką zostanie nieznacznie przesunięta na północ. Kierowcy zmierzający z ul. Sanockiej do centrum będą mogli poruszać się drogą równoległą do ul. Krzywoustego, a za węzłem Krzesiny równoległą do Autostrady Wolności do ul. Pokrzywno i dalej ul. Torową, pod ul. Krzywoustego do ronda Szczepankowo.

Schemat organizacji ruchu

Ruch wahadłowy zostanie utrzymany również na odcinku ul. Pokrzywno po północnej stronie skrzyżowania z ulicami Dębicką i Strzyżowską, na którym prace przeniosą się na drugą stronę ulicy. Przystanki autobusowe zlokalizowane w tym rejonie zostaną przeniesione na odcinek ul. Pokrzywno leżący na południe od tego skrzyżowania.

Na obu odcinkach, na których będzie obowiązywał ruch wahadłowy, wykonawca robót zapewni dojazd do leżących przy nich posesji. 

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

PIM