ul. Poznańska
W dniach od 29 czerwca do 31 sierpnia mogą występować kolejne miejscowe zwężenia jezdni ul. Poznańskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Strzałkowskiego. Przejazdy mogą odbywać się po płycie znajdującej się nad wykopem. Prędkość pojazdów będzie ograniczona do 30 km/godz. Na czas prac w rejonie przejścia dla pieszych przez ul. Strzałkowskiego wyznaczony zostanie objazd dwukierunkowego odcinka ul. Strzałkowskiego przez ul. Kochanowskiego i Dąbrowskiego.
W związku z weekendowymi zamknięciami tunelu w ciągu ul. Kościelnej prace na ul. Poznańskiej nie powinny powodować utrudnień w weekendy.

ul. Wrzoska
Od poniedziałku 29 czerwca rozpocznie się kolejny etap przebudowy ul. Wrzoska. Otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie z ul. Dojazd. Przystanek autobusowy "Dojazd Szpital" nadal pozostanie na ul. Dojazd, a ruch pieszy odbywać się będzie po nowo wybudowanym chodniku.

Z uwagi na niewielką liczbę miejsc postojowych przed szpitalem MSWiA kierowcom sugerujemy korzystanie z płatnego parkingu przy Szpitalu Wojewódzkim, z dojazdem od strony ul. Juraszów.

Przepraszamy za zmiany i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.