Ze względu na prace drogowe, w dniach 16-20 sierpnia zamknięty będzie wjazd do posesji przy ul. Św. Marcin nr 28.  W dniach 17 i 18 sierpnia niemożliwy będzie wjazd do posesji przy ul. Św. Marcin nr 27, a 18-19 sierpnia - przy ul. Św. Marcin nr 25. Mieszkańcy zostali o tym poinformowani z wyprzedzeniem poprzez komunikaty rozwieszane przy wejściach do nieruchomości.

Z  kolei w najbliższy weekend, tzn. w sobotę 20 sierpnia oraz w niedzielę 21 sierpnia, zamknięta zostanie ul. Św. Marcin na odcinku od ul. Piekary do Al. Marcinkowskiego. Wyłączenie przewidziane jest w godzinach od 7 rano do 15. Ulica będzie zamknięta ze względu na konieczność wykonania prac związanych z siecią trakcyjną.

W kolejnym tygodniu, od 22 sierpnia (poniedziałek) do 27 sierpnia (sobota), planowane jest zamknięcie wjazdu w ul. Św. Marcin od ul. Piekary z uwagi na konieczność wykonania prac drogowych (od ul. Piekary do ul. Ratajczaka). W tym samym czasie nie będzie również możliwości wjazdu na posesje przy ul. Św. Marcin nr 27, 29, 32 i 34.

Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie.

PIM