Polegać będą na układaniu ostatniej, ścieralnej warstwy nowej nawierzchni drogi.

Podczas robót nie będzie możliwości dojazdu do posesji na tym odcinku. Prosimy o przeparkowanie pojazdów znajdujących się w miejscach, gdzie prowadzone będą zapowiadane prace (alternatywą może być np. parking na os. Kosmonautów). Dojazd znów będzie dostępny po realizacji zaplanowanych robót.

Wszelkie prace związane z układaniem nawierzchni uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego piątkowy termin może ulec przesunięciu w przypadku wystąpienia opadów.

Jednocześnie przypominamy, że w piątek 23 lipca rozpoczną się testy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ul. Słowiańskiej, Naramowickiej, Wilczak i Szelągowskiej oraz Naramowickiej i Serbskiej. Od 24 lipca obowiązywać będzie tam w większości docelowa organizacja ruchu. Oznacza to, że ul. Naramowicką będzie można przejechać w obu kierunkach na odcinku pomiędzy tymi dwoma skrzyżowaniami. Wróci również możliwość przejazdu na wprost pomiędzy ul. Słowiańską a ul. Wilczak. U zbiegu ul. Naramowickiej i Serbskiej przywrócone zostaną lewoskręty, a także przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe po wszystkich stronach skrzyżowania.

PIM