W związku z tym w okresie do 31 grudnia 2022 r. zwężane są kolejne odcinki ul. Koszalińskiej (droga powiatowa) od ul. Biskupińskiej za skrzyżowanie z ul. Krajenecką, a ruch wahadłowy na tych odcinkach sterowany jest sygnalizacją świetlną lub przez uprawnione osoby. W rejonie prac utrzymany zostanie ruch pojazdów, w tym komunikacja autobusowa, oraz dojazd i dostęp do posesji. Na jednym z etapów czasowo nieznacznie przesunięty zostanie przystanek autobusowy "Krajenecka".

Podczas prac na lokalnym odcinku ul. Koszalińskiej (boczna droga lokalna) odcinek ten będzie jednokierunkowy w kierunku ul. Dobromiejskiej bez wyjazdu na ul. Koszalińską (powiatową). Wyjazd możliwy będzie ulicami lokalnymi i ul. Krajenecką.

Ponadto rozpoczęły się prace przy remoncie i budowie chodnika w ciągu ul. Podjazdowej na os. Kiekrz. Prace realizowane będą w dwóch etapach - po jednej i drugiej stronie ulicy, bez istotnych utrudnień dla ruchu pojazdów. Zapewnione zostanie utwardzone przejście dla pieszych wzdłuż prowadzonych prac oraz dostęp do posesji. Całość prac planowana jest do 22 listopada br.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.