Od godziny 5.00 jej odcinek od ul. Wiatracznej do ul. Piaśnickiej zostanie całkowicie zamknięty, ponieważ właśnie na nim budowana będzie warstwa ścieralna jezdni.

Pojazdy poruszające się w stronę Jeziora Maltańskiego w czasie remontu zostaną poprowadzone objazdem ulicami Wiatraczną, Inflancką i Piaśnicką. W trakcie prowadzenia prac nie będzie możliwy wyjazd w ul. Chartowo spod sklepu Biedronka, przy os. Czecha 73. Drogowcy sugerują, by okoliczni mieszkańcy już w czwartek zaplanowali parkowanie pojazdów w miejscach umożliwiających swobodne korzystanie z innych wjazdów i wyjazdów – np. od strony ul. Wiatracznej lub od strony os. Czecha 96A.

Ruch pojazdów wewnętrznym pasem jezdni ul. Chartowo na wyremontowanym odcinku zostanie przywrócony już w piątek wieczorem. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, zarówno ruchu pojazdów jak i pracowników, kierowcy będą mogli korzystać wyłączne z jednego pasa. Ruch jednym pasem ma obowiązywać do czasu zakończenia prac związanych z tymczasowym oznakowaniem poziomym oraz z remontem zatoki postojowej na wysokości posesji przy os. Czecha 78.

Przepraszamy za niedogodności związane z realizacją inwestycji. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.