Od 27 kwietnia do 5 maja konieczne będzie zamknięcie początkowego odcinka pasa do prawoskrętu z ul. Krzywoustego w ul. Zamenhofa (na długości ok. 180 m za przystankiem Serafitek).

Dodatkowo, w weekend 27-28 kwietnia zamknięty zostanie krótki odcinek środkowego pasa ul. Krzywoustego przed wlotem na rondo od strony mostu (utrzymany zostanie przejazd w stronę ronda lewym skrajnym pasem). Przez cały czas dostępne pozostaną wszystkie trzy pasy ruchu ul. Krzywoustego na odcinku ok. 50 m bezpośrednio przed tarczą ronda.

Ponadto, w zależności od warunków technicznych, może pojawić się konieczność zamknięcia na tarczy ronda odcinka skrajnego zewnętrznego pasa w rejonie wylotu ul. Zamenhofa oraz odcinka pasa do prawoskrętu z ul. Zamenhofa w ul. Krzywoustego. Wygrodzenia te możliwe są w jeden z najbliższych weekendów.

Po zweryfikowaniu obszaru prac wykonawca nie przewiduje większości zakładanych wcześniej zmian w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Zamenhofa, poza nieznacznym zwężeniem pasa do zawracania w pasie rozdziału ul. Piłsudskiego na wysokości Biedronki (przez około 2 tygodnie, w terminie zależnym od postępów innych prac).

O kolejnych etapach prac będziemy informować z wyprzedzeniem. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac.