miany obowiązywać będą w czasie prac nawierzchniowych na skrzyżowaniu. Na początku tygodnia sfrezowano tam starą nawierzchnię, a w najbliższy weekend układana będzie nowa. Na czas robót w całości zamknięty zostanie istniejący fragment ul. św. Wawrzyńca od skrzyżowania z ul. Niestachowską do skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego. Nie będzie możliwości skrętu w ul. św. Wawrzyńca z ul. Niestachowskiej  oraz z ul. Żeromskiego. Zachowany zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Niestachowskiej i Żeromskiego w relacji północ-południe, ale wiązał się będzie ze zawężeniem jezdni do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. W związku z zamknięciem fragmentu ul. św. Wawrzyńca między Niestachowską i Żeromskiego a Dąbrowskiego, dojazd do posesji możliwy będzie od ul. Nałkowskiej.

Przypominamy, że nocami w dniach 18-20 sierpnia montowane będą pętle indukcyjne (detektory) w rejonie skrzyżowania ul. św. Wawrzyńca, Niestachowskiej i Żeromskiego. W tych dniach należy spodziewać się utrudnień w postaci zamknięć poszczególnych pasów ruchu oraz możliwego hałasu w porach nocnych.

Prace na skrzyżowaniu ulic Niestachowskiej i Żeromskiego wynikają z konieczności włączenia do tego układu komunikacyjnego powstającego fragmentu ul. św. Wawrzyńca na odcinku od tegoż skrzyżowania do ul. Kościelnej. Prosimy o szczególną ostrożność w rejonie prac oraz zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.