Naprawy cząstkowe i usuwanie niebezpiecznych ubytków w nawierzchni jezdni zaplanowano na ulicach: Naramowickiej (za przejazdem kolejowym), Lawendowej, Roosevelta (od skrzyżowania z ul. Poznańską do skrzyżowania z ul. Zacisze), Opolskiej, Połabskiej (w rejonie skrzyżowania z ul. Lechicką) oraz Hetmańskiej (na odcinku od Ronda Żegrze do Ronda Starołęka).
Na ulicy Hetmańskiej (w rejonie posesji nr 16) oraz na ul. Maszynowej działać będzie patcher, który służy do napraw cząstkowych, polegających na wypełnianiu ubytków nawierzchni i spękań dróg za pomocą grysu i emulsji. Przy pracującej maszynie należy ograniczyć prędkość do 30 km/h.
Równiarka będzie pracować w rejonie Moraska.
Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
