Prace drogowe będą polegać na wymianie zniszczonej nawierzchni jezdni na nową. Zaczynamy od frezowania zachodniego pasa jezdni oraz ułożeniu nowej nawierzchni z masy bitumicznej. Ruch samochodowy odbywać się będzie drugim pasem jezdni, wyłącznie w kierunku południowym, od ulicy Świętego Antoniego do ulicy Żeglarskiej. Dla pojazdów poruszających się w stronę ulicy Świętego Antoniego i przejazdu przez tory kolejowe został wyznaczone objazd ulicami Czernichowską, Ożarowską, Minikowo i Świętego Antoniego. Na czas trwania prac oraz funkcjonowania objazdu zostanie usunięte ograniczenie tonażowe w ciągu ul. Czernichowskiej. Wykonawca prac zobowiązany jest do zapewnienia dojazdów do posesji. 

Następnie prace będą prowadzone na pasie wschodnim, a pojazdy będą się poruszać zachodnią stroną jezdni. Będzie obowiązywać taka sama organizacja ruchu jak podczas pierwszego etapu robót.

O zmianach w komunikacji autobusowej informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Prace będą trwać do 19 czerwca, a ich koszt wyniesie prawie 1,9 miliona złotych.

Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac. Przepraszamy za utrudnienia.