*ZDM - Zarząd Dróg Miejskich
*Poznań - *Miasto know-how
drukuj

Remont chodnika na ulicy Górna Wilda zakończony

2017-05-11
Miło nam poinformować, że w czwartek, 11 maja, przeprowadzony został odbiór po zakończonym remoncie chodnika na ulicy Górna Wilda.

Zakres prac brukarskich nie był duży - tylko 263 metry kwadratowe. Niemniej zakończenie remontu zostało przyjęte z dużą ulgą zarówno przez ZDM jak i obecnych na odbiorze przedstawicieli Rady Osiedla Wilda. ?Czekaliśmy kilka miesięcy na zakończenie prac. Denerwowała nas niekompetencja poprzedniego wykonawcy, bałagan na placu budowy. Piesi mieszkańcy skarżyli się na utrudnienia w tym bardzo ruchliwym miejscu - powiedział radny Grzegorz Popek.
Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku Zarząd Dróg Miejskich zerwał umowę z poprzednim wykonawcą. Powodem było nierzetelne wykonywanie zadania, niezgodne z zapisami umowy.
Radna Katarzyna Napierała natomiast, której towarzyszył półroczny Piotruś, przedstawiciel najmłodszego pokolenia rodowitych mieszkańców Wildy dodała, że jest zaskoczona tym, że nowy wykonawca w kilka dni przeprowadził prace, których poprzedni nie był w stanie zakończyć przez kilka miesięcy.
Koszt prac wyniósł 79, 9 tys. złotych.pozostałe informacje


Dowiedz się więcej